БРОКЕР

ТЕКСИМ БАНК е една от първите, действащи частни банки в България. Нашата мисия е да предлагаме изгодни и съвременни банкови продукти и услуги, базирани на високотехнологични информационни решения и разбиране на нуждите на нашите клиенти - физически и юридически лица. Търсим подходящия кандидат за позицията „Брокер“ в дирекция „Парични пазари и ликвидност, Централно управление - гр. София.

Основни задължения и отговорности:
∙ Приемане на поръчки и сключване на сделки с ценни книжа;
∙ Следене за движенията на пазарите - валутен, на акции, облигации и на други финансови инструменти;
∙ Обслужване на клиенти, предоставяне на котировки, информация за пазара, наличности по сметките на клиентите или друга информация, която клиентите искат;
∙ Въвеждане на информация за всяка сключена сделка и попълване на тикет за нея;
∙ Следене ежедневно на пазарните движения, сключените сделки, откритите клиентски позиции.

Изисквания към кандидатите:

∙ Валиден сертификат за брокер, издаден от КФН;
∙ Задълбочено познаване на нормативната уредба на сделки с ценни книжа;
∙ Минимум 2 година опит на подобна позиция;
∙ Завършено висше икономическо образование;
∙ Отлична компютърна грамотност;
∙ Добро владеене на английски език.
∙ Отлични комуникативни и аналитични умения;

Ние Ви предлагаме:
Динамична и интересна работа за амбициозни и енергични личности;
Отлична работна среда.

Необходими документни – Актуална автобиография и мотивационно писмо.

Кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Тодор Александров №117

Дата:

07.09.2017

Организация:

Тексим банк АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Тексим банк АД може да получите ТУК