Специалисти продажби и обслужване

Ежедневни задължения и отговорности:

· Работи в съответствие със законовите нормативни документи и вътрешно банкови правила за работа
· Консултира настоящи и нови клиенти, относно пълната гама банкови услуги и продукти
· Продажби на банкови продукти и услуги на физически и юридически лица
· Отговаря за качественото обслужване на клиентите и навременно изпълненение на поставените задачи
· Извършва различни банкови операции /без каса/
· Обработка на постъпилите искания
· Привлича нови клиенти

Изисквания:

· Висока активност и способност за взимане на самостоятелни решения
· Добри комуникативни и презентационни умения
· Продажбени и административни умения
· Умения за работа в екип
· Компютърна грамотност
· Ведро и позитивно излъчване

Клиентът предлага:

· Дългосрочна заетост
· Обучение в процес на работа
· 5 дневна работна седмица с работно време от 08:30ч.до 17:30ч.
· Възможност за кариерно развитие при постигнати резултати

Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.

Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер: 1783/ 30.09.2014

НАШИТЕ УСЛУГИ КЪМ КАНДИДАТИТЕ СА БЕЗПЛАТНИ

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Банково дело
Застрахователна дейност

Населено място:

Гр. София

Open Coworking (Vitoshka, бул. „Витоша“ 1, 1000 София център, София

Дата:

13.04.2018

Организация:

Human Capital Store
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Human Capital Store може да получите ТУК