КАСИЕР

ТЕКСИМ БАНК е една от първите, действащи към момента частни банки в България. Нашата мисия е да предложим изгодни и съвременни банкови продукти и услуги, базирани на високо-технологични информационни решения и разбиране на нуждите на нашите клиенти - физически и юридически лица Във връзка с разширяване на бизнеса си, банката търси да назначи:

КАСИЕР

Вашите отговорности:
• Извършва касови операции в лева и валута;
• Изготвя регулярни справки, свързани с извършваните дейности.

Изисквания:
• Средно или висше образование;
• Опит в работата с чуждестранна и национална валута;
• Отлични комуникативни умения;
• Компютърна грамотност;
• Владеенето на английски език е предимство.

Ние Ви предлагаме:
Възможност за дългосрочна и перспективна професионална кариера в банковия сектор.

Необходими документи - подробна автобиография с актуална снимка и мотивационно писмо. Само кандидати, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю. Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. Кърджали

Адрес:

бул. Тодор Александров №117

Дата:

10.12.2019

Организация:

Тексим банк АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Тексим банк АД може да получите ТУК