УПРАВИТЕЛ БАНКОВ ОФИС гр. Сливен

ТЕКСИМ БАНК е една от първите, действащи към момента частни банки в България. Нашата мисия е да предложим изгодни и съвременни банкови продукти и услуги, базирани на високо-технологични информационни решения и разбиране на нуждите на нашите клиенти - физически и юридически лица Във връзка с разширяване на бизнеса си, банката търси да назначи:

УПРАВИТЕЛ БАНКОВ ОФИС

Вашите отговорности:
• Осъществява активен подход при установяване на контакти с клиенти на Банката, с цел привличането им и запазването на дългосрочни отношения с тях;
• Развива устойчиви професионални взаимоотношения с нови клиенти;
• Установява и развива контакти с представители на бизнеса в региона;
• Проучва възможностите за предлагане на нови продукти и услуги;
• Проследява търговските резултати и удовлетвореността на клиентите от предоставяните продукти и услуги;
• Носи отговорност за изпълнението на поставените пред банковия офис бизнес цели.

Ние Ви предлагаме:
• Възможност за дългосрочна и перспективна професионална кариера в банковия сектор;
• Конкурентно възнаграждение свързано с вашите успехи.

Изисквания:
• Висше икономическо образование;
• Отлични комуникативни и продажбени умения;
• Много добри познания за MS Office ;
• Добро владеене на английски език;
• Свидетелство за управление на МПС е предимство.

Необходими документи - подробна автобиография с актуална снимка и мотивационно писмо. Само кандидати, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю. Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. Сливен

Адрес:

бул. Тодор Александров №117

Дата:

08.09.2017

Организация:

Тексим банк АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Тексим банк АД може да получите ТУК