Кредитен консултант- София

“Време е да започнеш да живееш живота, който си си представял! “
Хенри Джеймс.

За наш клиент, българска банка с 20-годишна история, в момента търсим Кредитен
консултант.

Какъв е успешният кандидат?

- С висше икономическо образование;
- Има професионален опит в банкова институция;
- Отговорен към работните си задължения;
- Комуникативен и компютърно грамотен.

Какви са задълженията на кредитния консултант?

- Да предлага услугите и продуктите на банката на настоящи и потенциални клиенти;
- Да консултира и обслужва клиентите на банката;
- Да извършва всички видове банкови операции;
- Да спомага за успешното развитието на банката.

Какво предлагаме ние?

- Професионално и личностно развитие в българска банка с утвърдено име на пазара;
- Стартово фирмено обучение;
- Работа в млад и амбициозен колектив
- Преферинциални услови за почивки, самолетни билети, екскурзии и други;
- Трудов договор на пълен работен ден;
- Твърдо възнаграждение + бонусна система.

Бъдещето зависи от това, което правиш днес!

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 1504/ 29.08.2012 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа, валидно до 29.08.2017 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело
Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

20.09.2017

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК