Международни шофьори- Плевен

Нашият клиент Оперис ООД е италианска start-up компания, която се занимава с международен транспорт. Във връзка с разширяване на дейността на фирмата, търсим:

МЕЖДУНАРОДНИ ШОФЬОРИ

Основни отговорности:

- Управление на брезентови камиони или съчленени ТИР композиции с брезентово покритие на ремаркето, хладилни камиони, влекачи и др.;
- Превоз на товари за водещи италиански дружества в сектора на транспорта/логистиката.

Изисквания:

- Свидетелство за управление на МПС с категория C+E;
- Лиценз за извършване на превоз на товари (предимство);
- Лиценз за превоз на опасни товари и други квалификации (предимство);
- Чисто съдебно минало.

Компанията предлага:

- Мотивиращо възнаграждение според квалификацията;
- Гъвкав период на работа;
- Превоз на товари в Италия и Европа.

Ако се интересувате от тази позиция, моля изпратете Ваша актуална автобиография /CV/. Ще се свържем само с предварително одобрените кандидати.

Horizons е консултантска фирма с 20-годишен опит на пазара в България, специализирана в подбор на персонал на управленско и експертно ниво. Компанията комбинира ефективността на класическия подход с най-добрите практики на директния контакт и управлението на проекти в областта на човешките ресурси. Ние предлагаме многообразие от възможности за кариерно развитие в контекста на различни проекти, компании и функции.

Horizons Bulgaria, притежава Лиценз за посредническа дейност №2118, валиден от 27.09.2016 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. Плевен

Адрес:

гр. София, бул. Христо Смирненски 7, п.к. 1164

Дата:

18.10.2023

Организация:

Horizons Bulgaria
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Horizons Bulgaria може да получите ТУК