Кредитен Консултант

За най-голямата небанкова финансова институция в България , търсим динамична и отговорна личност за позицията ''Кредитен консултант'' за гр, София.
Нашите очаквания към Вас са:
- Много добри комуникативни умения;
- Високо ниво на мотивация и желание за постигане на целите;
Вашите отговорности ще са:
- Привличане на нови клиенти;
- Активно представяне на дейността на компанията пред потенциални клиенти;
- Извършване на директни продажби на финансови продукти;
- Персонално обслужване на клиентите, в срока на договора;
Компанията предлага:
- Високо заплащане според постигнатите резултати и възможност за допълнителни бонуси;
- Гъвкаво работно време, подходящо както за хора, които търсят постоянна работа, така и за такива, желаещи допълнителен доход;
- Постоянна подкрепа от служителите в компанията

При интерес може да се свържете на телефон : 0882007411!

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Граждански

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Категория:

Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

СОФИЯ

Дата:

04.10.2017

Организация:

ГАРД ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ГАРД ЕООД може да получите ТУК