Eксперт „Икономически анализи и прогнози“ (по заместване)

Описание

Основни задължения:

- Изпълнява процеса по въвеждане и актуализиране на основните данни за материалите и услугите;
- Изпълнява процеса по приемане, контрол и обработване на постъпилите фактури за доставка на материали и услуги;
- Проверява коректността на получените фактури – сравнява фактурирани количества, вид материали и покупна цена с тежи заложени в поръчката за доставка;
- Окомплектова получените от доставчиците фактури;
- Подготвя фактури за осчетоводяване в информационна система SAP;
- Участва в процеса по създаване и поддържане номенклатура на материали и услуги;
- Изготвя справки и анализи за складовите наличности и доставката на материали.

Изисквания:

- Висше образование – икономическо/техническо;
- Професионален опит минимум 3 год. (на подобна позиция ще се счита за предимство);
- Отлична компютърна грамотност - MS Office (Excel, Power Point);
- Работа със специализиран софтуер SAP;
- Много добри аналитични и организационни умения;
- Умения за работа в екип.

Моля, изпращайте автобиография с посочен референтен номер CREIAP/Sf-139.
Краен срок за подаване на документи: 01.10.2017 г.
Само одобрени по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Профил:
Икономическо / Техническо

Ние предлагаме

Категория:

Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Цариградско шосе №159

Дата:

05.10.2017

Организация:

ЧЕЗ България ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЧЕЗ България ЕАД може да получите ТУК