Мениджър на екип за гр.Пловдив

Описание

Мениджър екип
Креди Йес е небанкова финансова институция, развиваща се във финансовата сфера от 2009 г. За този период Компанията си извоюва име на надежден и коректен партньор в България.
Визията и Мисията на Компанията са да изгради дългосрочни отношения със своите служители, клиенти и партньори. Отношения, изградени на основата на коректност, лоялност, уважение и респект.

За осъществяване и развитие на своята дейност, Компанията търси да назначи Мениджър екип за гр.Пловдив и периферия.
Вашите отговорности ще бъдат :

-Привличане, обучение и развитие на екип от Кредитни Консултанти;
-Развитие и увеличаване на пазарния дял на компанията;
-Развитие на клиентското портфолио;
-Проследяване, анализ и контрол на ключови индикатори;

Нашите очаквания към Вас са:

- Подходящо образование;
- Отлични комуникативни умения;
- Умение за работа в екип;
- Възможност за работа в динамична среда;
- Високо ниво на вътрешна мотивация и желание за постигане на целите;
- Добро владеене на MS Office;
- Преимущество е предишен опит на такава или подобна позиция;

Компанията предлага:

- Корпоративно обучение, съобразено с най-добрите практики в тази сфера;
- Възможност за работа в доказана институция;
- Трудов договор;
- Конкурентно твърдо заплащане + гъвкава бонусна схема;
- Служебен телефон

Ако искате и Вие да бъдете част от нашата Компания,
Ако искате да се развивате като професионалист в сферата на потребителското кредитиране,
Ако искате да придобивате нови знания, умения и компетенции

Моля изпратете подробно CV.

Одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 800 до 3000 лева на месец

Категория:

Финанси

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

11.10.2017

Организация:

Креди Йес

Детайли за организацията:

Повече информация за Креди Йес може да получите ТУК