Мобилен кредитен консултант за гр.Кричим

Описание

Кредитни консултанти
Креди Йес е небанкова финансова институция, развиваща се във финансовата сфера от 2009 г. За този период дружеството си извоюва име на надежден и коректен партньор в България.

За осъществяване на своята дейност фирмата търси кредитни консултанти за територията на гр. Кричим и региона.

Нашите очаквания към Вас са:

- Добри комуникативни умения;
- Желание за работа в екип;
- Високо ниво на мотивация и желание за постигане на целите;
- Преимущество е предишен опит на такава или подобна позиция;

Вашите отговорности ще са:

- Привличане на нови клиенти;
- Консултиране на клиентите относно малък потребителски кредит;
- Попълване и окомплектоване на документите на кандидатите за кредит;
- Персонално обслужване на клиентите, в срока на договора;

Компанията предлага:

- Възможност за работа в доказана институция;
- Граждански договор ;
- Възможност за добри постоянни доходи, заплащане според постигнатите резултати въз основа на гъвкава и конкурентна бонусна схема;
- Служебен телефон;
- Гъвкаво работно време, подходящо както за хора, които търсят постоянна работа, така и за такива, желаещи допълнителен доход;
- Корпоративно обучение;

Позицията дава възможност за допълнителна заетост.
За контакт изпратете подробно CV.

Одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

Уведомяваме ви, че данните, които ни предоставяте, са лични по смисъла на ЗЗЛД, подлежат на специален режим на защита и всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност. Компанията е регистрирана за работа с лични данни.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Граждански

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 200 до 3000 лева на месец

Категория:

Финанси

Населено място:

Гр. Кричим

Дата:

11.10.2017

Организация:

Креди Йес

Детайли за организацията:

Повече информация за Креди Йес може да получите ТУК