Мениджър на дърводелски цех

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.

За наш клиент, производствена компания - лидер в сферата си, търсим да назначим мотивиран професионалист на позицията: Мениджър на дърводелски цех

Отговорности и задължения:
Организиране на ежедневната дейност на цех дърводелски;
Определяне на необходимостта от материали и прави заявки към склад материали;
Провеждане на обучение на новопостъпилите хора в екипа му;
Координиране и контролиране дейността на служителите в отдела;
Следине за правилната експлоатация на оборудването;
При неоходимост изготвяне заявки за извършване на ремонти на машиния автопарк;
Отговаряне за спазването на технологичната и трудова дисциплина.
Изисквания:
Мотивация да работите в динамична среда;
Добра организираност с внимание към детайла;
Умения за управление и работа в екип;
Опит на подобна/същата позиция се счита за предимство;

Ние предлагаме:
Атрактивно трудово възнаграждение;
Професионално развитие;
Дългосрочност в утвърдена компания;
Организиран служебен транспорт до работното място и обратно.
Ако работата представлява интерес за Вас, можете да кандидатствате за позицията, като натиснете бутона "Кандидатствай по тази позиция".

Ще се свържем само с одобрените по CV кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. Пазарджик

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

14.04.2022

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК