Личен финансов съветник

За най-голямата небанкова финансова институция в България , търсим динамична и отговорна личност за позицията ''Кредитен консултант'' за гр, София от районите - Обеля, Люлин, Надежда, Връбница.

От наша страна Вие може да очаквате :

- СТИПЕНДИЯ първите ШЕСТ месеца
- Безплатно фирмено обучение
- Високо заплащане според постигнатите резултати и възможност за допълнителни бонуси още от пършия месец работа;
- Гъвкаво работно време, подходящо както за хора, които търсят постоянна работа, така и за такива, желаещи допълнителен доход;
- Постоянна подкрепа от служителите в компанията;

Като финансов съветник , Вашите отговорности ще са:

- Привличане на нови клиенти;
- Активно представяне на дейността на компанията пред потенциални клиенти;
- Извършване на директни продажби на финансови продукти;
- Персонално обслужване на клиентите, в срока на договора;

Ако Ви харесва да общувате с нови хора и да работите в отговорна компания...

...Тогава станете част от формулата за Успех на нашата компания като Личен финансов съветник и изпратете актуална автобиография или се обадете на : 0882/ 007-411 .

Гарантирана конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Почасова

Договор:
Граждански

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Финанси
Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

СОФИЯ

Дата:

26.10.2017

Организация:

ГАРД ЕООД