Застраховател

Описание

ЗАСТРАХОВАТЕЛЕН КОНСУЛТАНТ
Софавто ООД е една от първите български и най-успешни компании в търговията с висок клас употребвани и нови леки и товарни автомобили. За 24 години успяхме да се превърнем в един от лидерите в нашия бранш, да изградим и поддържаме традиции в качествените доставки, в бързото и прецизно обслужване на нашите клиенти.

За разширяване на своя екип Софавто ООД търси да назначи ЗАСТРАХОВАТЕЛЕН КОНСУЛТАНТ

Задължения и отговорности:
-Сключва застрахователни договори с физически и юридически лица.
-Попълване на полици, архивиране и картотекиране.
-Проследява сроковете и актуализира всички направени застраховки.

Изисквания:
-Добри комуникативни умения.
-Умение за работа в екип.
- Завършено образование в сферата на застрахователната дейност ще се счита за предимство.
-Добра компютърна грамотност.
-Организираност и прецизност.
-Професионален опит на подобна позиция ще се счита за предимство.

Ние Ви предлагаме:
- Входящо обучение за позицията.
- Възможност за професионално и кариерно развитие.
-Дългосрочна работа в стабилна компания, с утвърдени позиции на пазара.
-Работа в млад и динамичен екип.

Ако проявявате интерес, моля изпратете автобиография с актуална снимка.

Данните, които предоставяте доброволно, са лични по смисъла на ЗЗДЛ и подлежат на специална защита. Ние поемаме ангажимента да ги опазваме, съхраняваме и използваме само във връзка с регистрирането на Вашата кандидатура за работа.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Застрахователна дейност

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. Г.М.Димитров, бл. 6

Дата:

26.10.2017

Организация:

Софавто ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Софавто ООД може да получите ТУК