Мениджър връзки Малък бизнес- Стара Загора

Societe Generale Експресбанк, част от Societe Generale Group, е една от водещите финансови институции в България с 400 000 клиенти и 1500 служители. Като клиентски-ориентирана банка, нашата мисия е да подкрепяме проектите на своите клиентите чрез осигуряване на финансов съвет, отговарящ на техните нужди.

В момента търсим Мениджър връзки Малък бизнес, който да се присъедини към нашия екип в град Стара Загора.

Отговорности:
• Управлява портфолио от фирмени клиенти с годишни приходи от продажби до 3 млн.лева и свободни професии.
• Идентифицира и привлича потенциални клиенти.
• Поддържа и развива взаимоотношенията с настоящите клиенти.
• Обслужва клиенти.
• Изготвя финансови анализи и кредитни предложения.

Изисквания:
• Професионален опит на подобна позиция в банка - минимум 2 години.
• Висше образование в областта на икономиката.
• Компютърна грамотност.
• Доброто владеене на английски език би било предимство.
• Шофьорска книжка кат.В.
• Ангажираност и самоинициативност, гъвкавост и възможност за адаптиране към динамично променлива среда.

Ние предлагаме:
• Позиция във водеща международна банка на българския пазар.
• Атрактивно възнаграждение и социални придобивки (вкл. допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна, допълнителен платен годишен отпуск и др.).
• Обучения и възможности за развитие.

Ако позицията отговаря на Вашия опит и професионални интереси, можете да кандидатствате като изпратете подробна автобиография.

Ще се свържем само с кандидатите, успешно преминали първоначалния подбор. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Банково дело
Финанси
Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. Стара Загора

Адрес:

град Варна, 9000, бул. „Владислав Варненчик” 92

Дата:

02.11.2017

Организация:

Експресбанк АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Експресбанк АД може да получите ТУК