Мениджър връзки с Индивидуални клиенти- Бургас

Описание

Мениджър връзки с Индивидуални клиенти
В Societe Generale Експерсбанк ние помагаме на над 500 000 клиенти да осъществят своите финансови планове като се стремим да им предоставяме гъвкави, достъпни и качествени продукти и услуги. За да изпълним тази мисия, ние разчитаме на нашите над 1500 служители, ценим индивидуалния принос на всеки един и инвестираме в развитието на хората.
Ние успяваме заедно и сме обединени от екипен дух, стремеж към иновации, отговорност и ангажираност.

В момента търсим да назначим Мениджър връзки с Индивидуални клиенти,
който да се присъедини към нашия екип в гр. Бургас.

Отговорности:
■ Управлява портфейл от индивидуални клиенти.
■ Идентифицира потенциални клиенти и предлага установяване на трайни банкови взаимоотношения.
■ Популяризира и продава цялата гама продукти и услуги, предназначени за сегмента индивидуални клиенти.
■ Следи и отговаря за качественото управление на кредитния портфейл.
■ Извършва касови операции при необходимост.

Изисквания:
■ Професионален опит на подобна позиция.
■ Висше икономическо образование.
■ Компютърна грамотност.
■ Доброто владеене на английски език се счита за предимство.
■ Квалификационен курс "Касови валутни операции" се счита за предимство.
■ Отлични комуникативни и търговски умения.
■ Екипен дух, иновативност, отговорност и ангажираност.

Ние предлагаме:
■ Възможност да работите за финансова институция с водещи позиции на пазара в България;
■ Мотивиращо заплащане и допълнителни бонуси;
■ Участие в програми за обучение - вътрешни и външни, международни и локални, онлайн програми или участие в семинари и конференции;
■ Кариерно развитие - възможност за израстване в йерархията или придобиване на знания в друга сфера чрез функционална мобилност;
■ Приятна работна атмосфера и работа в екип от професионалисти;
■ Социални придобивки (допълнително здравно осигуряване; ваучери за храна; допълнителни дни платен годишен отпуск; преференциални условия при ползване на банковите продукти; и други).

Ако позицията отговаря на Вашите професионални интереси, кандидатствайте като изпратете актуална автобиография чрез бутона "Кандидатствай".

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Категория:

Банково дело
Финанси

Населено място:

Гр.

Адрес:

град Варна, 9000, бул. „Владислав Варненчик” 92

Дата:

17.03.2020

Организация:

Експресбанк АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Експресбанк АД може да получите ТУК