Мениджър Ключови Клиенти- София

Нашият клиент MBD е дистрибуторска компания, която разпространява добре познати марки в Централна Европа и на Балканите.

За офиса им в София, България търсим опитен професионалист, който да развива настоящото портфолио от брандове сред нови клиенти в търговията на дребно в ролята на "Мениджър Ключови Клиенти". Категориите на брандовете варират между Спорт, Мода, Дом и Кухня, Красота и Грижа и др.

Идеалният кандидат е търговец по призвание, ориентиран към хората, комуникативен, мотивиран и добре организиран професионалист, който умее да изгражда и поддържа силни и дългосрочни взаимоотношения със своите клиенти.

Отговорности:

- Работа с каталози и активно предлагане на продукти от категории:
⇨ Мода (дрехи, обувки, аксесоари и др.)
⇨ Дом и Кухня (декор за дома, кухненски прибори и сервизи и др.)
⇨ Красота и Грижа (уреди за разкрасяване, епилиращи продукти и др.)
⇨ Спорт (облекло, аксесоари, оборудване и др.)
- Промотиране и реклама на брандовете;
- Развиване и изпълнение на стратегии за разширяване на бизнеса;
- Проактивен подход към свързване с нови клиенти;
- Поддържане на дългосрочни отношения със съществуващи клиенти;
- Готовност за пътуване в региона.

Изисквания:

- Задължителен опит в поне едно от следните направления: (Спорт, Мода, Дом и Кухня, Красота и Грижа);
- Минимум 3 години опит в продажби;
- Отлични устни и писмени комуникационни умения;
- Добро владеене на английски език;
- Проактивност и комуникативност;

Компанията предлага:

- Атрактивно възнаграждение и мотивираща бонусна схема;
- Социален пакет (ДЗО, мултиспорт карта, ваучери за храна и покриване на транспортни
разходи);
- Възможност за развитие в компанията;
- Работа в интернационална работна среда и млад и свеж екип от колеги.

Ако се интересувате от тази позиция, моля изпратете Ваша актуална автобиография /CV/ със снимка. Ще се свържем само с предварително одобрените кандидати.

Horizons Bulgaria е консултантска фирма с 20-годишен опит на пазара в България, специализирана в подбор на персонал на управленско и експертно ниво. Компанията комбинира ефективността на класическия подход с най-добрите практики на директния контакт и управлението на проекти в областта на човешките ресурси. Ние предлагаме многообразие от възможности за кариерно развитие в контекста на различни проекти, компании и функции.

Хорайзънс България, притежава Лиценз за посредническа дейност №2118, валиден от 27.09.2016 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. Христо Смирненски 7, п.к. 1164

Дата:

27.04.2023

Организация:

Horizons Bulgaria
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Horizons Bulgaria може да получите ТУК