Младши ръководител екип с техническо образование (БЕЗ ОПИТ )- Пловдив

Повече от 15 години Изи Консулт e доверен партньор в предоствянето на персонализирани решения за подбор и управление на персонал. Стремежът ни да бъдем близо до всички участници в процесите и да отговорим на индивидуалните нужди на всеки клиент ни подтикна да изградим национално и международно присъствие в четири държави с офиси в София, Пловдив, Варна, Бургас, Шумен, Загреб, Крайова, Белград и Франкфурт.

Нашият партньор е международна компания в аутомотив индустрията, водещ производител и доставчик в Европа, Америка и Африка, както и за основните автомобилни производители в световен мащаб.

За да подкрепим развитието на екипа им, търсим ентусиазирани и представителни кандидати, които да ръководят екипите им в производството.

Основни отговорности:

• Организира и ръководи производствената дейност на екипите, за които отговаря;
• Следи за правилното използване на наличното оборудване, хора и материали, за да се осигури необходимото качество и количество на продукта;
• Изработва, докладва и поддържа актуални справки, свързани с производството, ефективността, производителността и използването на работната ръка.

Изисквания:

• Висше образование - технически профил (Автоматизация , Механика или Електроника );
• Английски език на работно ниво ще се счита за предимство;
• Добра техническа грамотност;
• Желание за динамична работа в екип;
• Възможност за работа на смени.

Като част от екипа ще получиш:

• Добро възнаграждение;
• Месечни бонуси за работа на смени;
• Допълнителен месечен бонус при постигнати резултати;
• Осигурени униформа и храна за всяка работна смяна;
• Безопасни условия на труд;
• Теоретично и практическо входящо обучение;
• Възможност за развитие според собственото ти желание и представяне.

Ако се припознавате в търсения кандидат и искате да имате реална възможност за израстване в една от най-динамичните индустрии в световен мащаб, ще очакваме вашата кандидатура!

Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

12.10.2023

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК