ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР

От името на наш клиент търсим опитен професионалист за позиция „Изпълнителен Директор“

Роля:
Изпълнителният директор отговаря за организирането и осъществяването на дейността на дружеството, с цел пълно само финансиране от дейността и печалбата за финансовата година.

Основни отговорности:

Да изготвя годишна бизнес-програма за дейността на дружеството в съответствие с краткосрочните и дългосрочни цели;
Да организира дейността на дружеството за постигане на финансовите, производствените и инвестиционните показатели, заложени в утвърдената годишна бизнес-програма на дружеството;
Да организира всекидневната дейност на дружеството и да осъществява оперативното му ръководство;
Да ръководи и контролира дейността по планиране, организиране и осигуряване на цялостното производство в дружеството;
Да организира изготвянето от Съвета на директорите на проект на годишен отчет за дейността на дружеството и представянето му за одобрение на Общото събрание;
Да осигурява внедряване и изпълнение на приетите и утвърдени от дружеството и политики, процедури и решения.

Изисквания:

Висше образование;
Опит в управлението на дружество или производство с над 200 служителя;
Опит в подобряването на производствените процеси и реализиране на заложените бизнес цели;
Познания за международни пазари и привличане на чуждестранни клиенти;
Опит в индустриите тежка промишленост и металургия се счита за сериозно предимство.

Ако проявявате интерес към позицията, моля изпратете Вашата актуална автобиография. Оставаме на Ваше разположение за кариерна консултация и дискусия, относно предимствата на нашия клиент, при гарантирана стриктна конфиденциалност.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Easy Consult притежава удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

15.01.2018

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК