Оперативен счетоводител

Описание

Основни задължения и отговорности: БЮДЖЕТНО СЧЕТОВОДСТВО.
- Текущо счетоводно отчитане;
- Осчетоводяване на първични счетоводни документи;
- Контрол на движението на материалните запаси и участия в инвентаризации;
- Изготвяне на периодични справки и отчети за нуждите на управлението;
- Други задачи, свързани с финансово-счетоводната дейност на компанията.

Изисквания:
- Подходящо икономическо образование;
- Познаване и прилагане на счетоводното, данъчното законодателство и счетоводните стандарти;
- Познаване на системата на счетоводните сметки и умение за контиране на стопански операции;
- Аналитичност, отговорно отношение към работата, способност за работа в екип;
- Опит на подобна позиция в бюджетната сфера;
- Много добра компютърна грамотност – MS Word, Excel, работа със счетоводен софтуер;
- Предишен опит в счетоводната отчетност на бюджетни предприятия ще се счита за предимство.

Компанията предлага:
-Възнаграждение - 640 лв. основна заплата за средно образование.
-Възнаграждение - 700 лв. основна заплата за висше образование.

Само кандидати, одобрени по документи, ще бъдат поканени на събеседване. Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно-специално

Профил:
Икономически

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 640 до 700 лева на месец

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Дата:

05.04.2019

Организация:

ИПАЗР "Н. Пушкаров"

Повече информация за ИПАЗР "Н. Пушкаров" може да получите ТУК