Счетоводител с немски език

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на счетоводството и финансовите услуги с над 10 години опит в България. В момента търсим Счетоводител с Немски език, който да се присъедини към техния разрастващ се екип.

Основни отговорности:
Участие във всички групови финансови процеси и спазване на сроковете за отчетност;
Отговорност за мониторинга, анализа и обосновката на всички сметки в собствения си обхват;
Обработка на данни със специализиран софтуер на компанията;
Поддържане на електронен документален архив.

Причини да кандидатстваш:
Отлично възнаграждение;
Стандартно работно време от Понеделник до Петък;
Богат социален пакет;
Работа в международна среда в силно развиващ се проект и екип;
Ясен път на кариера и възможности за растеж и личностно развитие;
Позитивна и приятна работна атмосфера;
Възможност за работа от вкъщи;
Ново и модерно офис място.

Основни изисквания:
Ниво на владеене на Немски eзик - B2;
Ниво на владеене на Английски eзик - B1/B2;
Опит със SAP базирана система;
Аналитичен и логически начин на мислене;
Предишен опит на подобна позиция 1-3 г;
Завършено образование в сферата на "Икономика", "Финанси", "Счетоводство" и подобни;
Кандидатствай сега и стани част от мултинационален екип!

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

15.10.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК