Административен специалист с немски език

“Top Skills Recruitment” е българска агенция за подбор на персонал, създадена от професионалисти с дългогодишен опит в аутсорсинга и IT сектора. Нашата мисия е да открием най-доброто в нашите кандидати, за да получат най-желаната от тях работа и в същото време да предоставяме висококачествени услуги на нашите клиенти.

Нашият клиент е водещ доставчик на бизнес процеси, управление на операции, анализ на решения и технологични платформи за множество фирми в различни сектори като банково дело, финанси & счетоводство, транспорт & логистика и много други.

Ако искате да станете част от един страхотен екип, да работите в интернационална среда в рамките на една международна компания и имате средно ниво на немски език, тогава това може да е подходяща възможност за вас.

Отговорности:
• Администриране и обработка на плащания, фактури, кредитни известия;
• Обработване на първични и вторични счетоводни документи;
• Консултиране на доставчици и партньори;
•Изготвяне на счетоводни справки и отчети.

Изисквания към кандидатите:
• Средно ниво на немски език (B1 – B2);
• Добро владеене на MS Office; SAP ще бъде предимство;
• Отлични комуникационни, организационни и аналитични умения.

Компанията предлага:
• Отлично възнаграждение и социални придобивки;
• Обучение и възможности за придобиване на сертификати;
• Страхотна работна атмосфера;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Спортни карти;
• Ваучери за храна и транспорт;
• Възможност за кариерно развитие в международна среда;

Ключови думи: German/ Deutsch/ Немски/ Payments/ Finance/ Insurance/ Accounting/ Плащания/ Финанси/ Застраховане/ Счетоводство

Ако тази професионална възможност представлява интерес за вас, не се колебайте да кандидатствате, като изпратите своя актуална автобиография на английски език.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат третирани конфиденциално.

Лиценз за подбор на персонал за България, издаден от Министерството на труда: № 2399 / 15.11.2017.
Лиценз за администриране и защита на личните данни, издаден от Комисията за защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Застрахователна дейност
Счетоводство и Одит
Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Благоевград 2700 Крушево No 5, ет. 6, ап. 18

Дата:

12.12.2017

Организация:

Top Skills Recruitment Ltd.
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Top Skills Recruitment Ltd. може да получите ТУК