Оперативен счетоводител- Велико Търново

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ти не си изключение!

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.
За наш клиент, производствен търговец, търсим да назначим човек на позицията:

Оперативен счетоводител

Отговорности:

Отговаря за състоянието и достоверността на финансовите сметки, които обработва и води;
Упражнява вътрешно-финансов контрол в кръга на възложените му задачи за спазване на финансовата дисциплина в предприятието;
Контролира подотчетни лица.

Изисквания:

Икономическо образование;
Познанство в сферата на финансите;
Мин. 5 години трудов опит;
Точност и прецизност;
Умения в областта на компютърните и други автоматизирани системи за извършване на счетоводна дейност;

Познаване на счетоводен софтуер Work Flow и програма СТИЛ за ТРЗ , както и опит в счетоводството на производствено предприятие се считат за предимство.

Компанията предлага:

Възможност да се присъедините към една от големите български компании;
Трудов договор и пълни осигуровки;
Атрактивно и конкурентно възнаграждение;
Осигурен транспорт до работното място;
Безплатен обяд.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност и в съответствията с изискванията на ЗЗЛД. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Счетоводство и Одит
Финанси

Населено място:

Гр. Велико Търново

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

31.12.2018

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК