Главен касиер (Централно управление)

Изи Консулт е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси с над 10 години опит на българския пазар.

В момента работим с една от водещите международни банкови институции в България. Компанията разширява отдела си Главна каса и е в търсене на

Главен касиер за Централно управление в гр. София.

Основни отговорности:

Координира, организира и регулира процеса по снабдяване, освобождаване и контрол на касова наличност;
Контрол и мониторинг на работата на на служителите в екип Главна каса;
Контролира и носи отговорност за приемането/изпращането на ценни пратки;
Отговаря за това всички данни в основната банкова система да бъдат отразени правилно.

Изисквания:

Образование – Висше икономическо;
Опит на подобна позиция;
Опит в управлението на касови наличности;
Организационни и комуникативни умения.

Компанията предлага:

25 дни годишен платен отпуск;
Атрактивно възнаграждение;
Допълнително здравно осигуряване;
Допълнително пенсионно осигуряване;
Ваучери за храна;
Допълнителни бонуси;
Отстъпки за различни услуги и продукти.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

16.01.2018

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК