Кредитен консултант

Описание

Изисквания:

За да станеш Кредитен консултант е достатъчно да си комуникативен и амбициозен, без ограничение за пол, възраст, образование и стаж.
Предимства:
Ставаш част от международна компания, която ти дава възможност за развитие
Получаваш система за възнаграждение, осигуряваща високо стартово заплащане
Професионални фирмени обучения

Като Кредитен консултант ти:
Работиш в утвърдена и отговорна компания, която спазва обещанията си
Получаваш ясни и прозрачни правила за заплащане
Имаш индивидуално въвеждащо продуктово и търговско обучение
Следваш ясна система за кариерно израстване
Твоите отговорности:
Представяш дейността и услугите на компанията пред потенциални и настоящи клиенти
Извършваш директни продажби на финансовите продукти на компанията
Грижиш се за спазването на договорните отношения от страна на клиентите

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Почасова

Договор:
Граждански

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 100 до 1000 лева на месец

Категория:

Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Дата:

16.01.2018

Организация:

Easycredit

Детайли за организацията:

Повече информация за Easycredit може да получите ТУК