Асистент продажби с Английски език- София

Изи Консулт е една от най-големите български компании, специализирана в управлението на човешки ресурси и подбора на персонал.

За наш клиент търсим да назначим:

Асистент продажби с Английски език

Задължения и отговорности:

Съдейства за изпълнението на заложените планове към отдела в краткосрочен и дългосрочен план;
Съдейства за приемане на писмени заявки, ежедневно подържа комуникация със служителите на компанията, които работят в големите областни градове;
Съдейства за осъществяване на координация и консултация с останалите отдели на фирмата;
Изготвя и актуализира списък на утвърдените и алтернативните клиенти;
Съдейства и координира изготвянето на отчетно - счетоводни документи;
Съдейства за извършване на административно-организационни задачи;
Съдейства за поддържане на базата данни, с която оперира отдел " Продажби и дистрибуция ";
Съдейства за извършване на навременно изпращането на заявените стоки до клиентите и дистрибутори;
Изготвя и обобщава всякаква информация свързана с извършваните продажби, промоции и доставки до клиентите на определена територия;
Съдейства за изготвянето на претенции за щети, причинени от неправилно транспортиране на стоките до крайните клиенти;
Изготвя отчети относно изпълнението на месечените цели в отдел "Продажби и дистрибуция".

Изисквания за заемане на длъжността:

Висше техническо или икономическо образование e предимство;
Много добро владеене на английски език;
Висока степен на владеене на Excel, опит и работа с ERP системи;
Личностни изисквания към изпълнителя като съобразителност, организираност, инициативност, умения за общуване, умения за работа в екип, лоялност иотговорно отношение към работата.
Ние предлагаме:

Работа в дългогодишно утвърден екип;
Възможност за развитие, с отлични условия на труд и възнагражздение;
Работното място се намира в гр.София.
Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 392/02.03.2022 за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2027 г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

09.11.2023

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК