ФИНАНСОВ КОНСУЛТАНТ

„Инвестбанк” АД е една от утвърдените банки в България, предлагаща широк спектър от финасови и банкови услуги. За своя екип, Банката търси да назначи мотивиран професионалист с доказан банков опит за позицията

Отговорности на длъжността:

- Осъществява ежедневни продажби в сегментите “Бизнес клиенти” и „Банкиране на дребно”;
- Извършва цялостна финансова консултация на клиентите по отношение на най-добрите финансови решения за тях в краткосрочен, средносрочен и дългосрочен план;
- Управлява и развива личен кредитен портфейл, като извършва всички дейности по кредитиране на юридически и физически лица;
- Предлага всички други банкови продукти и услуги, с цел осъществяване на кръстосани продажби и изпълнение на личните търговски цели;
- Активно привлича и развива взаимоотношения с настоящи и нови потенциални клиенти, чрез презентиране на бизнес възможностите, предлагани от Банката.
Изисквания към кандидатите:

- Минимум 3 години професионален стаж на същата или подобна позиция в банковата сфера;
- Опит в кредитирането на МСП;
- Умения за продажби и ориентация към резултати;
- Отлични познания върху структуриране и управление на кредитни сделки;
- Комуникативност и умения за работа с клиенти;
- Мотивация, инициативност и умения за работа в екип;
- Висше икономическо образование - магистър;
- Много добри компютърни умения;
- Владеене на английски език е предимство.

Ако предлаганата от нас възможност представлява професионален и личен интерес за Вас, моля кандидатствайте като изпратите актуална автобиография със снимка.

На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати. Документите ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност и в съответствие с ангажиментите ни на администратор на лични данни.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело
Счетоводство и Одит
Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София 1404 бул. “България” № 85

Дата:

01.02.2018

Организация:

Инвестбанк АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Инвестбанк АД може да получите ТУК