Младши ескперт корпоративно банкиране

Описание

„Всеки живее, продавайки нещо.”

- Робърт Луис Стивънсън

Съгласни ли сте с шотландския поет? Защото, ако е така, от Изи Консулт имаме предложение за Вас.

В момента ние работим съвместно с една от големите банкови институции в България, с над 25 години опит на нашия пазар и сме в търсене на

Младши експерт корпоративно банкиране

Отговорностите:

Активно търсене и привличане нови клиенти в сегмента малки и средни предприятия;

Качествено обслужване на клиента в клоновата мрежа за всички продукти и услуги за микро и малки предприятия;

Познава и търгува пълната гама от банкови продукти за малки предприятия, предлагани от банката, включително и в областта на кредитирането;

Следи развитието на пазара в областта на банкирането на малък бизнес (промени в нуждите на клиентите, нововъведения на конкурентите и др.);

Посещава клиента в неговия офис, събира информацията, необходима за предоставянето на кредит за малък бизнес – дейност на клиента, финансово състояние, правно състояние, проверява обезпечения и др.;

Спазва вътрешнобанковите регулации, процедури и правила на Банката и нормативните изисквания по отношение на дейността като се стреми да намалява нивото на операционен риск в работата.

Изискванията:

Търговски опит;

Висше образование;

Професионален опит в банка или друга финансова институция се счита за предимство;

Отлични комуникативни умения;

Мотивация за постигане на резултати;

Компютърна грамотност (MS Office).

Владеенето на английски език е предимство;

Офертата:

Предизвикателна позиция в международна банка, възможност за дългосрочна кариера и професионално развитие;

Двумесечно обучение от най-добрите ни експерти;

13-а работна заплата;

Ясно установена бонусна система;

25 дни годишен платен отпуск;

Допълнително здравно осигуряване;

Ползването на активен финансов пакет, дори в периода на обучение.

Искате ли да се превърнете в следващия банков кредитен специалист?

Моля изпратете подробна автобиография на български или английски език с актуална снимка.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрасна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

14.02.2018

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК