Счетоводител с немски език

Търсим счетоводител с немски език с опит в международното счетоводство. Ако желаете да развивате кариерата си в мултинационална компания, предоставяща финансови услуги, имате поне средно ниво на немски писмено и говоримо, работно ниво на английски, то това би било идеалната възможност за Вас!

Нашият клиент е една от водещите компании в предоставянето на бизнес услуги на водещи мултинационални компании в множество индустрии, като застраховане, банкиране, финансови услуги, транспорт и др.

Отговорностите Ви ще бъдат:

• Разходи за бъдещи периоди
• Натрупани задължения
• Извършване на месечни балансови равнения
• Извършване на различни анализи и отчети
• Дейности по приключване на месеца (като изчисления, осчетоводяване на отсрочки, начисления, задължения и др.)
• Осигуряване на подкрепа на останалата част от екипа и участие в обучението на нови служители
• Поддържане на базата от данни и др.

Изисквания:

• Средно ниво на немски език (от ниво B1-B2)
• Работно ниво на английски език
• Образование - Финанси, Застраховане, Счетоводство (за предпочитане) или Икономика
• Опит, свързан с управлението на процеси, ще се счита за предимство
• 1 година опит в международното счетоводство ще се счита за предимство
• Организираност и умение за ефективно управление на задачите и времето
• Възможност за работа с продуктите на MS Office: главно MS Excel, MS Word, MS Outlook и други

Компанията предлага:

• Възможност за развитие в международна компания
• Стандартно работно време от понеделник до петък; 09:00 - 18:00
• Модерно и удобно място за работа, с отлично удобства за персонала
• Обучителни програми и сертификати, предлагани от компанията
• Доброволен медицински план и животозастраховане
• Ваучери за храна и за транспорт
• Тийм билдинги и събития

Ключови думи: German/ Deutsch/ Немски/ Accountant/ Счетоводител
Ако тази професионална възможност представлява интерес за вас, не се колебайте да кандидатствате, като изпратите своя актуална автобиография на английски език.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат третирани конфиденциално.
Лиценз за подбор на персонал за България, издаден от Министерството на труда и социалната политика: № 2399 / 15.11.2017.
Лиценз за администриране и защита на личните данни, издаден от Комисията за защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Застрахователна дейност
Счетоводство и Одит
Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Благоевград 2700 Крушево No 5, ет. 6, ап. 18

Дата:

14.02.2018

Организация:

Top Skills Recruitment Ltd.
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Top Skills Recruitment Ltd. може да получите ТУК