Консултант потребителско кредитиране

С оборот от над 50 милиона Евро и повече от 1100 служители, работещи в Гърция, Румъния, Сърбия и България, ICAP е една от най-успешните и динамично развиващи се компании в Югоизточна Европа в областта на бизнес информацията, консултирането и аутсорсинга.

За наш клиент, голяма финансова институция търсим да назначим:

Консултант Потребителско кредитиране

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

- Да привлича активно клиенти
- Да промотира и представя атрактивно финансови продукти и услуги, с цел осъществяване на продажба и постигане на зададените цели
- Ежедневно да следи показателите за представянето си с цел постигане очакваните индивидуални цели за продажби и ефективност
- Да обработва искания за потребителски кредити и кредитни карти, да познава всички необходими процедури и документи, свързани с тях
- Да отговаря за пълнота, коректност, валидност на поверената му документация и съдейства на клиентите за попълването на необходимите документи
- Да комуникира своевременно обратната връзка по повод искането към кредитополучателя като го уведомява го за решението на Банката и изискванията, свързани с отпускането на кредита.
- Подава към ръководството ежедневна обратна връзка от клиенти за мнение, коментари, препоръки и предложения
- Ежедневно следи и докладва постигнатите лични цели и свършената работа
- Длъжен е да не разгласява лични данни и информация за клиенти по какъвто и да е повод и в какъвто и да е случай, както и да не ползва за лично облагодетелстване

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

- Средно или Висше образование
- Добро вадеене на английски език – писмено и говоримо
- Отлично владеене на граматически правилен български език – писмено и говоримо
- Много добра компютърна грамотност – Word, Excel, Internet
- Опит в обслужването на клиенти
- Да притежава продажбени и презентационни умения

ИКАП ИМПЛОЙМЪНТ САЛЮШЪНС България, Лиценз № 39, валиден до 18/01/2018.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. София

Дата:

19.02.2018

Организация:

ИКАП Имплоймънт Салюшънс България ЕООД

Повече информация за ИКАП Имплоймънт Салюшънс България ЕООД може да получите ТУК