Сътрудник човешки ресурси/ТРЗ и счетоводство

Сътрудник човешки ресурси/ТРЗ
Търсим хора с опит в ТРЗ и човешки ресурси, и ПОДБОРА НА ПЕРСОНАЛ.
След обучение и добро представяне възможност за професионално израстване.

ОТГОВОРНОСТИ:

- Подбора на персонал;
- Изготвя трудови договори, допълнителни споразумения и заповеди за прекратяване на трудово правоотношение с работници и служители;
- Изготвя необходимите документи за регистриране в НАП;
- Администрира документи за отпуски /молби и заповеди/;
- Следи за спазване на разпорежданията на ЗБУТ
- Обработва графици за сумарно изчисляване на работното време и присъствени форми за месеца;

ИЗИСКВАНИЯ:

- Отлични комуникативни и организационни способности;
- Готовност и желание за работа в екип;
- Приветливост и учтивост;
- Има готовност да усвои нови знания и умения;
- Умее да организира работата си, спрямо поставените цели и срокове за изпълнение;
- Желае да работи дългосрочно и успешно;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

- Фирмено обучение;
- Работа на трудов договор;
- Мотивиращо възнаграждение;
- Отлична работна среда в млад екип;
- Възможност за професионално развитие;

За да кандидатствате за свободната работна позиция изпратете работна автобиография придружена с актуална снимка. На интервю ще бъдат поканени одобрените кандидати по документи.Месторабота:София

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1026 до 1026 лева на месец

Категория:

Счетоводство и Одит
Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Бургас, ул. Сердика 2б

Дата:

15.05.2018

Организация:

Бигпак БГ

Детайли за организацията:

Повече информация за Бигпак БГ може да получите ТУК