Асистент Счетоводител с Френски/ Испански/ Немски (B1 - B2)

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента за наш клиент – международен лидер в сферата на финансовите услуги, търсим да назначим мотивирани таланти на позицията Асистент Счетоводител с Френски/ Испански/ Немски (B1 - B2)

Основни задължения:

- Текущо осчетоводяване на фактури, банкови извлечения и касови операции, следи разплащанията;
- Комуникира с партьори на френски/ испански/ немски език във връзка с извършавенето на финансово-счетоводни процеси.
- Сътрудничи активно в правенето на отчети.
- Отговаря за навременното изпълнение на задълженията си.

Компанията предлага:

- Позитивна и подкрепяща работна среда в екип от млади и мотивирани професионалисти
- Натрупване на опит в международна среда
- Възможности за професионално развитие в компания-лидер в своя бизнес
- Отлични условия на работа
- Допълнително здравно осигуряване
- Ваучер за храна и транспорт
- Фитнес карта

Изисквания към кандидатите:

- Образование в сферата на счетоводство, финанси, икономика и бизнес администрация.
- Добро ниво на Френски/ Испански/ Немски (B1-B2) и работен английски (B1)
- Аналитичност
- Умения за работа в екип
- Предишен опит в сферата на счетоводството ще се счита за предимство.
- Опит в работа със SAP и Excel са предимство.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Staffing Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетoстта № 79/21.07.2014, валиден до 21.07.2019

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Счетоводство и Одит
Финанси
Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

09.03.2018

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК