Кредитен консултант

Заради динамиката на пазара и бързо развиващото се портфолио от клиенти, имаме възможността да ви поканим да станете част от нашия екип като КРЕДИТЕН КОНСУЛТАНТ за регионален офис Обеля, гр. София.

Какви ще бъдат Вашите задачи и отговорности?

• Представяте дейността и услугите на компанията пред потенциални и настоящи клиенти
• Извършвате директни продажби на финансовите продукти на компанията
• Следите за спазването на договорните отношения от страна на клиентите
• Рекламирате услугите и продуктите на компанията
• Да бъдете коректни и отговорни спрямо потенциалните и настоящи клиенти

Какво Ви предлагаме ние?

• Работа в утвърдената и отговорна компания, която спазва обещанията си
• Последователна система за възнаграждение, включваща стипендиантка програма, което ви осигурява високо стартово възнаграждение
• Ясни и прозрачни правила при формиране и изплащане на възнаграждението Ви
• Професионално търговско и продуктово обучение, което ще Ви осигури летящ старт в работа ви като Кредитен консултант
• Социални придобивки като: служебна сим карта , участие във вътрешнофирмени събития; кредит с преференциални условия,допълнителни бонуси за постигнати финансови резултати
• Възможност за кариерно развитие и израстване при показани високи резултати

Какво очакваме от Вас?

• Да сте организирани, отговорни и инициативни
• Да сте амбициозни и с мотивация за постижение
• Да обичате да общувате с другите и да сте убедителни в комуникацията си
• Да сте ведри и позитивни
• Завършено средно образование

Ако искате да работите в успешна и лоялна организация и да превърнете вашите амбиции в реалност, то станете КРЕДИТЕН КОНСУЛТАНТ , като изпратете Вашата актуална автобиография.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Почасова

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Дата:

09.03.2018

Организация:

Икардуш 2016 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Икардуш 2016 ЕООД може да получите ТУК