Счетоводител с английски език

"Top Skills Recruitment” е агенция за подбор на персонал, създадена от професионалисти с дългогодишен опит в сферата на изнесените услуги. Мисията ни е да помагаме на нашите кандидати със съвети за професионалното им бъдеще и да се движим с тях по пътя към най-добрата кариерна възможност.

Нашият клиент произвежда компоненти и системи за взискателни клиенти в промишлената индустрия. Групата наброява над 5000 служители в Европа, Северна Америка и Азия.
В момента се стремим да наемем опитен и ангажиран професионалист за счетоводна длъжност. Подходящият кандидат ще отговаря за изготвянето на законоустановените финансови отчети в съответствие с IFRS, местното счетоводно и данъчно законодателство и вътрешната политика на компанията.

Основни отговорности:
• Осигуряване на ефективно оперативно счетоводство;
• Преразглеждане на счетоводните записвания;
• Извършване на систематизирано попълване на оперативни и счетоводни документи;
• Изготвяне и подаване на декларации за ДДС;
• Участие в месечни, тримесечни и годишни приключвания;
• Поддържане на контак с банкови институции и съответните държавни органи;
• Организиране на вътрешния документооборот.

Изисквания:
• 3+ години опит в международна компания (опит в компания от производствен сектор би било преимущество);
• Бакалавър и/или магистър по счетоводство, финанси, контрол (сертификат ACCA или CFA е предимство);
• Отлично познаване на IFRS и българското счетоводно законодателство;
• Отлична компютърна грамотност (опитът с ERP системи ще бъде силно предимство);
• Писмено и устно владеене на английски език

Умения:
• Силно чувство за отговорност и инициативност при изпълнението на задачите в срок;
• Способност за работа в екип и индивидуално;
• Отлични умения за организация и координация;
• Ориентираност към резултатите и с голямо внимание към детайлите;
• Способност за приоритизиране на задачите;
• Стремеж към дългосрочно развитие и увеличаване на квалификацията;
• Аналитично мислене;
• Позитивна нагласа.

Компанията предлага:
• Отлично възнаграждение и социални придобивки
• Допълнителна бонусна система на базата на постигнати резултати и ефективност;
• Работно време от 8 до 17ч. с две 15 минутни почивки и една обедна - 1 час;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Допълнителен застрахователен план;
• Ваучери за храна;
• Ваучери зза транспорт при необходимост;
• Възможност за присъединяване към екип от висококвалифицирани и мотивирани професионалисти в международна компания с 5000+ служители по цял свят.

Ключови думи: Счетоводство/ Производствен сектор/ Старши счетоводител

Очакваме вашата автобиография на английски език!
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат третирани с необходимата конфиденциалност.

Лиценз за подбор на персонал за България, издаден от Министерството на труда: № 2399 / 15.11.2017.
Лиценз за администриране и защита на личните данни, издаден от Комисията за защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Благоевград 2700 Крушево No 5, ет. 6, ап. 18

Дата:

16.07.2018

Организация:

Top Skills Recruitment Ltd.
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Top Skills Recruitment Ltd. може да получите ТУК