Младши счетоводител

Желаете да поставите основите на престижна кариера като счетоводител? Разбирате магията на цифрите така, както никой друг? Търсите подходящо място за силен старт, където да развиете потенциала и възможностите си?
Не търсете повече! Вие сте попаднали на точната обява!

Ние от Джобс Партнър – професионална агенция за подбор на кадри сме тук, за да Ви срещнем с подходящия за Вас работодател, който е готов да заложи на Вашите умения и да развие професионалния Ви потенциал!

Нашият клиент е международна компания, към която отговорностите Ви ще бъдат свързани с:

- Провеждане на текущо обработване на първични и вторични документи в съответните сметки, за които отговарят;
- Ревизиране на банковите сметки и извлеченията на кредитни карти на месечна база;
- Обработване на отчетите за разходите за пътувания на служителите;
- Изготвяне на ежедневни, седмични и месечни отчети, счетоводни баланси съобразно нуждите и сроковете, определени от ръководството на дружеството;
- Коректност при вписванията в Главната счетоводна книга в съответствие с указанията за уеднаквяване на финансовите отчети, както и на изискванията на местните GAAP;
- Правите копия от счетоводните документи, отчети и декларации, изисквани от служителите или от съответните органи - Националната агенция за приходите, Българската народна банка (БНБ), Националния статистически институт (НСИ) и където е необходимо.
- Въвеждане на счетоводна информация в специализиран софтуер – Microsoft Dynamics Axapta / ERP система;

Вие имате шанс да получите място сред международни професионалисти, отговаряйки на следните изисквания:

- Университетска степен по икономика / финанси или еквивалентно образование и опит с английски изисквания;
- Минимален 1-годишен опит в счетоводството;
- SAP, MS Office (усъвършенствани отлични умения);
- Силни аналитични умения;
- Отлични умения за работа в мрежа и комуникация;
- Необходими са високи умения по английски език.

Направете първата и най-важна крачка по пътя към професионалния успех! Кандидатствайте сега, като изпратите АВТОБИОГРАФИЯ НА АНГЛИЙСКИ ЕЗИК!

Одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени да се запознаем и поговорим за желанието и възможностите за кариерна реализация.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Работата на Jobs Partner по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2250/ 06.04.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 2000 лева на месец

Категория:

Банково дело
Счетоводство и Одит
Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Овча купел, ул. Жимбилица 1

Дата:

16.04.2018

Организация:

Jobs Partner
Агенция за подбор на персонал