Главен счетоводител- София

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият клиент оперира успешно на територията на България от началото на 2010 година.
За 9 години компанията успя да се превърне в една от най-разпознаваемите вериги за козметика и битова химия с над 80 магазина в цялата страна. Веригата е изключително широко представена и в Република Сърбия, където до момента функционират над 170 дрогерии.

Главен счетоводител

Задължения и отговорности:
Следи за коректното осчетоводяване и своевременно отразяване на всякакъв тип операции, свързани с дейността на компанията;
Направлява и организира работата на оперативните счетоводители и е на пряко подчинение на Финансовия Директор;
Прави икономически анализи на стопанската дейност на предприятието и осъществява вътрешен финансов контрол;
Изготвя периодични финансови отчети за целите на ръководството;
Подписва заедно с Финансовия директор документи от финансово-имуществен характер и финансовите отчети;
Комуникира с НАП, НОИ, НСИ и други институции.

Компанията предлага:
Постоянен трудов договор;
Отлично стартово възнаграждение;
Въвеждащо фирмено обучение;
Допълнителна отстъпка за пазаруване в търговските обекти на компанията;
Възможност за кариерно развитие и израстване в компанията;
Топ локация в центъра на София.

Изисквания към кандидатите:
Висше икономическо образование с подходяща специалност;
Предишен опит на подобна позиция – минимум 3 години;
Отлично познаване на законодателството и нормативните актове в областта на Счетоводството, ЗДДС, ЗДДФЛ, ЗКПО, МСФО и други данъчни закони;
Компютърна грамотност – ERP, MS Office;
Умение за работа в екип;
Английкси език - ниво B2.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

22.03.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК