ЕКСПЕРТ ЖИЛИЩНО КРЕДИТИРАНЕ - гр. София

Пощенска банка има над 25-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България и e петата по активи, модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.

За свой специализиран Жилищен център в град София Пощенска банка търси да назначи мотивиран и ориентиран към постижения

ЕКСПЕРТ ЖИЛИЩНО КРЕДИТИРАНЕ

Изисквания за позицията са:

- Висше икономическо образование;
- Задължителен професионален опит в областта на жилищното кредитиране;
- Опит в продажбите на банкови продукти;
- Отлични комуникативни умения;
- Мотивация за постигане на резултати;
- Владеенето на английски език (писмено и говоримо) е предимство;
- Добра компютърна грамотност (MS Office).

Отговорностите са:

- Предоставя високо качество на обслужване на клиентите и спазва корпоративните стандарти на Банката;
- Активно работи за привличане на нови клиенти в това число срещи и презентации при целеви клиенти на Банката;
- Идентифицира и установява контакт с нови клиенти и им представя банковите кредитни продукти и услуги;
- Анализира финансова информация, подготвя предложения за кредит, дава становища за одобрение на кредити, подготвя и окомплектова кредитните предложения.

Нашето предложение е:

- Динамична позиция на трудов договор в една от водещите банки на пазара в България;
- Атрактивно възнаграждение, обвързано с постигнатите лични резултати в продажбите;
- Отличен социален пакет;
- Професионални обучения;
- Атрактивна възможност за професионално развитие в една от водещите финансови институции в страната.

Моля изпратете мотивационно писмо и подробна автобиография на български или английски език, актуална снимка и препоръки.

Контакт ще бъде осъществен с всички кандидати, одобрени след предварителен подбор, при пълна конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело
Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Околовръстен път 260

Дата:

11.05.2018

Организация:

Пощенска Банка

Детайли за организацията:

Повече информация за Пощенска Банка може да получите ТУК