ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

Уайзър е водеща, международна компания, специализирана в подбор на кадри от висше и средно мениджърско ниво. Компанията е част от Gi Group – световен лидер в областта на човешките ресурси, с офиси в повече от 40 страни в Европа, Азия и Америка.

Търсим отговорен професионалист за позиция ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ.

ОТГОВОРНОСТИ:
• Mного добро познаване и разбиране на данъчното законодателство и международните счетоводни стандарати.
• Познаване на нормативните актове, свързани с данъчното и осигурително законодателство.
• Изготвяне, приемане, проверка и обработка на първични счетоводни документи (фактури за доставки, отчети, каса, банка, активи и др.)
• Спазване на срокове и коректно изготвяне на финансово – счетоводни документи и отчети.
• Стриктно спазване на утвърдената счетоводна политика и процедури.

ИЗИСКВАНИЯ И КОМПЕТЕНЦИИ:
• Висше образование по Счетоводство и контрол или Финанси
• Минимум три години опит в сферата на счетоводството и / или финансите
• Добро познаване на международни и национални счетоводни стандарти и данъчните разпоредби
• Опит със счетоводен софтуер
• Отлично владеене на Английски език
• Отлично владеене на MS Office
• Добри комуникационни умения, отговорност и автономност
• Умения за приоритизиране на работните задачи
• Умения за избягване и управление на конфликти
• Работа в екип

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
• Динамична работа с възможности за професионално развитие.
• Професионални обучения
• Мотивиращо възнаграждение

Ако предложението представлява интерес за Вас и отговаряте на изискванията, моля да изпратите актуална автобиография.

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Уайзър притежава лиценз №2311 който е безсрочен.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Счетоводство и Одит
Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

област София (столица), община Столична гр. София 1303

Дата:

11.05.2018

Организация:

УАЙЗЪР ЕООД
Агенция за подбор на персонал