Счетоводител

ДГ №119 "Детска планета",

Търси да наеме Счетоводител на постоянен трудов договор.

Предлагаме:

- 5-дневна работна седмица от понеделник до петък;
- 8-часов работен ден;
- трудов договор;
- приятна работна среда;
- възможност за непрекъснато усъвършенстване и развитие;
- отлични условия на труд;
- ОРЗ - 800 лв. + 1% прослужено време.
- обучение по програмите, с които се работи.

Основни задължения:

- Обработка на първични счетоводни документи;
- Работа със счетоводен и ТРЗ софтуер;
- Изчисляване на заплати;
- Изготвяне на финансови отчети и справки;
- Водене на оперативно счетоводство - осчетоводяване на фактури, изготвяне и подаване на месечни и приключвателни справки, месечно счетоводно приключване;
- ТРЗ - сключване и прекратяване на трудови договори, изготвяне на ведомости за заплати, служебни бележки и удостоверения за служителите;
- Отговаря за достоверността на финансово-счетоводните документи.

Изисквания към кандидата:

- Икономическо образование;
- Добра компютърна грамотност – Word, Excel; счетоводен софтуер;
- Опит на подобна позиция е с предимство;
- Аналитичност, отговорно отношение към работата, внимание към детайлите;
- Комуникативност и способност за работа в екип;
- Прецизност, поемане на отговорност и самостоятелност в работата;

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал,

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1000 лева на месец

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Дата:

11.05.2018

Организация:

ДГ № 119 " Детска планета"

Повече информация за ДГ № 119 " Детска планета" може да получите ТУК