СПЕЦИАЛИСТ ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ за гр. София

Пощенска банка има над 25-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България и e петата по активи, модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.

За работа на каса в свой финансов център в град София Пощенска Банка търси да назначи комуникативен, амбициозен и продажбено ориентиран:

СПЕЦИАЛИСТ ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ /КАСИЕР/

Основни отговорности за позицията са:
• Извършвате касови операции в лева и валута;
• Предлагате и представяте банковите продукти и услуги на клиентите;
• Обслужвате текущи сметки, депозити и влогове на юридически и физически лица.

Основни изисквания за позицията са:
• Висше образование;
• Опит в работата с чуждестранна или национална валута;
• Опитът в банковата сфера е предимство;
• Отлични комуникативни умения;
• Компютърна грамотност (MS Office);
• Владеенето на английски език е предимство.

Нашето предложение:
• Предизвикателна позиция в международна банка;
• Възможност за дългосрочна кариера;
• Професионално развитие.

Моля изпратете мотивационно писмо, подробна автобиография на български или английски език и актуална снимка.

Контакт ще бъде осъществен с всички кандидати, одобрени след предварителен подбор, при пълна конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело
Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Околовръстен път 260

Дата:

11.05.2018

Организация:

Пощенска Банка

Детайли за организацията:

Повече информация за Пощенска Банка може да получите ТУК