Банков служител "Главен касиер" в клон "Стара Загора"

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ

• Извършва касови операции в лева и валута, изготвя справки, свързани с тях
• Извършва безкасови платежни операции, обслужва сметки и депозити на граждани, банкови карти, изготвя справки, свързани с тях
• Предлага спестовните/депозитните продукти на банката на настоящи и нови клиенти – граждани

ИЗИСКВАНИЯ

• Средно икономическо образование;
• Професионален опит като левов и валутен касиер – предимство;
• Добра компютърна грамотност;
• Английски език на добро работно ниво - предимство;
• Способност за привличане на клиенти, добри продажбени умения;
• Способност за работа под напрежение, гъвкавост и умения за бърза ориентация.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ

• Отлична възможност за професионална реализация в голяма и стабилна финансова институция
• Интересна и динамична работа
• Конкурентно възнаграждение и атрактивни социални придобивки

Ако това предложение Ви интересува, моля, изпратете автобиография с актуална снимка и мотивационно писмо чрез бутона "Кандидатствай" преди 27.05.2018, като задължително посочите референтния номер на позицията.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване. Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело
Финанси

Населено място:

Гр. Стара Загора

Адрес:

бул. Витоша № 89Б, 1463 София

Дата:

18.05.2018

Организация:

ОББ АД

Детайли за организацията:

Повече информация за ОББ АД може да получите ТУК