Директор на клон „Костинброд“

Основни задължения:
• Организира, ръководи и развива цялостната дейност на банковия клон в рамките на делегираните му правомощия
• Организира и отговаря за изпълнението на целите и задачите, утвърдени с бизнес плана и бюджета на клона
• Отговаря за доброто развитие на бизнеса, осъществява контакти за привличане на нови клиенти в клона, поддържа взаимоотношения с настоящи клиенти, проучва възможностите за предлагане на нови продукти и услуги

Изисквания:
• Висше икономическо образование – степен магистър
• Професионален опит във финансова институция, предлагаща продукти и услуги на физически и юридически лица – желателно над три години
• Опит в сферата на продажбите на ръководна длъжност
• Способност да мотивира, организира и ръководи екип
• Способност да взема решения и поема отговорности
• Способност да привлича и задържа клиенти
• Добра компютърна грамотност
• Шофьорска книжка

Ние Ви предлагаме:
• Отлична възможност за професионална реализация в голяма и стабилна финансова институция
• Интересна и динамична работа
• Конкурентно възнаграждение и атрактивни социални придобивки

Начин за кандидатстване:
Моля, кандидатствайте не по-късно от 28.05.2018 г.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Висше управленско ниво

Категория:

Банково дело
Финанси

Населено място:

Гр. Костинброд

Адрес:

бул. Витоша № 89Б, 1463 София

Дата:

18.05.2018

Организация:

ОББ АД

Детайли за организацията:

Повече информация за ОББ АД може да получите ТУК