Експерт Мониторинг на картови разплащания и експлоатация на ПОС терминални устройства

Изисквания:

• Минимум средно икономическо или техническо образование
• Много добра компютърна и техническа грамотност
• Способност за ефективно разрешаване на разнородни проблеми
• Много добри комуникативни и организационни умения
• Добро владеене на английски език – работно ниво

Основни отговорности:

• Приемане на запитвания от картодържатели, клонова мрежа и търговци на ОББ, и извършване на необходимите дейности, свързани с тези запитвания
• Сътрудничество с търговци на банката, занимаващи се с ПОС терминали, за установяване и отстраняване на възникнали проблеми
• Мониторинг на състоянието на картовите системи и при необходимост предприемане на мерки за предотвратяване и ограничаване на злоупотреби с карти на банката
• Наблюдение и контрол на работата на АТМ и ПОС терминални устройства и уведомяване на съответните звена на банката при възникнали казуси
• Регулярни справки и отчети

Ние ви предлагаме:

• Отлична възможност за професионална реализация в голяма и стабилна финансова институция
• Отговорна, интересна и динамична работа
• Конкурентно възнаграждение и атрактивни социални придобивки

Моля, кандидатствайте не по-късно от 20.05.2018 г.
Всички кандидати, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Банково дело
Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Витоша № 89Б, 1463 София

Дата:

18.05.2018

Организация:

ОББ АД

Детайли за организацията:

Повече информация за ОББ АД може да получите ТУК