Касиер в клон Самоков

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
• Отговаря за оптималното управление на парите в брой;
• Извършва всички кешови транзакции и въвежда коректно данните в компютърната система;
• Идентифицира възможности за кръстосани продажби;
• Информира новите клиенти за продукти и услуги, които биха представлявали интерес за тях;
• Грижи се за добрата организация на работата и качественото обслужване на клиентите;
• Отговаря за изпълнението на задълженията, изложени в Закона за мерките срещу изпирането на пари и внимава за фалшиви банкноти и монети;
• Осигурява баланса по касата на офиса в края на работния ден.

ИЗИСКВАНИЯ:
• Висше или средно икономическо образование;
• Отлична компютърна грамотност - Microsoft Office
• Банков опит в сегмента банкиране на дребно, опитът в работата с валута, както и изкаран курс за работа с АТМ устройства, ще се считат за предимство;
• Специални компетенции:
- Високо ниво на отговорност към ежедневните задължения;
- Ориентираност и подход към клиента;
- Комуникативност

Ние Ви предлагаме:
• Отлична възможност за професионална реализация в голяма и стабилна финансова институция
• Отговорна, интересна и динамична работа
• Конкурентно възнаграждение и атрактивни социални придобивки

Моля, кандидатствайте не по-късно от 25.05.2018г., като изпратите актуална автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.

Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. Самоков

Адрес:

бул. Витоша № 89Б, 1463 София

Дата:

18.05.2018

Организация:

ОББ АД

Детайли за организацията:

Повече информация за ОББ АД може да получите ТУК