Експерт застраховане

Наш клиент е застрахователен брокер с мрежа от офиси в над 40 населени места в България. Благодарение на това се е наложил на българския застрахователен пазар като работи с едни от водещите застрахователни компании и разполага с богато портфолио от застрахователни продукти.

Мисията на HRS Bulgaria е да свързва българския човешки капитал с най-добрите работодатели. Позволи ни да намерим по-добра работа за теб и да ти помогнем да се развиваш.

Кандидатствай сега!

Описание на позицията:
• Коректно и вежливо обслужване на клиентите на дружеството;
• Активна комуникация със застрахователни компании, партньори на дружеството;
• Продажба на всички застрахователни продукти, предлагани от компанията;
• Работа със специфична документация;
• Работа със специализиран софтуер и база данни.
Компанията предлага:
• Трудов договор с пълни осигуровки;
• Входящо обучение;
• Стандартно работно време;
• Годишни бонуси и социални придобивки;
• Работа в динамична среда в млад екип от професионалисти.
Изискване:
• 2-3 години опит в сферата на застраховането;
• Желание за постигане на добри резултати;
• Добри комуникативни умения;
• Прецизност при работа с документи и парични средства;
• Отлична компютърна грамотност.
Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да ни изпратите Вашата автобиография!
HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Застрахователна дейност

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

06.11.2020

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК