Стажант в Счетоводен отдел

Описание

КОИ СМЕ НИЕ:

WALLTOPIA е световен лидер в областта на дизайн, проектиране, производство и монтаж на стени за катерене. Работим в повече от 50 страни на 6 континента с 18 години опит на пазара. Ако обичате нови предизвикателства и вярвате в силата на иновациите, имате възможност да се присъедините към нашия екип като Стажант в счетоводния отдел за централния ни офис в гр. София.

Нашият идеален кандидат е отговорен, деен и инициативен. Ние ще се радваме да му осигурим подкрепа, насочване и конструктивна обратна връзка, която води към професионално развитие и изпълнение на работните задължения.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

Подпомага дейността на финансово-счетоводния отдел;
Обработва първични счетоводни документи;
Осчетоводява фактури;
Класира документи;
Осъществява връзки с клиенти и доставчици по счетоводни въпроси;
Подготвя документи за данъчни проверки и ревизии.
ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ ИЗИСКВАНИЯ:

Висше образование по Счетоводство/ Финанси/ Икономика;
Отлично ниво на владеене на Microsoft Excel;
Работно ниво на английски език.
КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ:

Предизвикателна работа в млад екип, ориентиран към постигането на резултати;
Възможност за професионално развитие в компания на световно ниво;
Членство в Болдърленд, безплатно ползване на фитнес, отстъпки в Клаймбар и Фънтопия.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Стажант

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Стаж

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Летница, бул. България 1Б

Дата:

01.08.2018

Организация:

WALLTOPIA

Детайли за организацията:

Повече информация за WALLTOPIA може да получите ТУК