Оперативен счетоводител- София

ДЗИ е един от най-разпознаваемите брандове на българския застрахователен пазар, с над 70-годишна история и е част от белгийската KBC Group.
Нашата мисия е да осигуряваме спокоен и сигурен живот, а успешната ѝ реализация зависи от нашите служители. Присъединявайки се към нашия екип ще имате шанса да се развивате в среда от колеги с подобни ценности и да знаете, че работата ви носи спокойствие на обществото. Ние вярваме, че всеки един от служителите допринася и е отговорен за положителната промяна около нас.

Амбициозните планове за развитие на ДЗИ водят до постоянно търсене на нови таланти, които да допринесат за нашия общ успех! Присъединете се към екипа на дирекция "Финанси" на позиция

Оперативен счетоводител

Задължения и отговорности:

• Отговаря за дейности, свързани с отчитане на банкови сметки в лева и валута;
• Изготвя, обработва и осчетоводява платежни документи в счетоводна програма;
• Отговаря за коректното осчетоводяване и стриктно спазване на сроковете от календара за месечно приключване;
• Осчетоводява приходи и разходи;
• Осъществява равняване на сметки (reconciliation);
• Изготвя регулярни справки и отчети;
• Участва в различни проекти, свързани с дейността на отдела и оптимизиране на процеси.

Профил на кандидата:

• Висше икономическо образование – специалности „Финанси“, „Счетоводство и контрол“ са предимство;
• Опит на подобна позиция;
• Владеене на английски език на добро ниво е предимство;
• Добри аналитични и комуникативни умения;
• Умения за приоритизиране, спазване на срокове и способност за работа под напрежение;
• Компютърна грамотност (много добро владеене на MS Excel);

В замяна ние ще Ви предложим:

• Отлична възможност за професионална реализация във водеща компания на българския застрахователен пазар, част от в престижната белгийска финансово-застрахователна група КВС;
• Възможност за бонуси при постигане на поставени цели;
• Допълнителни придобивки включващ здравна застраховка с широк пакет, застраховка злополука и преференциални условия при използване на продукти на компаниите част от KBC Group;
• Допълнителен платен годишен отпуск;
• Работно място с отлична локация в бизнес сграда, отговаряща на съвременните стандарти за корпоративен офис.

Моля изпратете Ваша автобиография и мотивационно писмо, ще се радваме да се запознаем!

Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана в пълна конфиденциалност и при спазване на правилата за защита на личните данни.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Стаж

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Бул. „Витоша“ 89Б

Дата:

11.07.2023

Организация:

ДЗИ–Общо застраховане” ЕАД

Повече информация за ДЗИ–Общо застраховане” ЕАД може да получите ТУК