Регионален мениджър, регион Запад

Ние сме Кеш Кредит, водеща финансова институция, специализирана в областта на микро кредитирането. Благодарение на международно признатият ни иновативен модел, базиран на уникална методика за вземане на решения, успешно развиваме и разширяваме своята дейност на местни и чужди пазари. Към момента, на локално ниво управляваме 70 собствени офиса с покритие в цялата страна, а на глобално ниво успешно се развиваме в Африка и Азия. Зад всичко това стоят нашите хора. Вярваме, че благодарение на тях мечтите в нашата компания се превръщат в проекти, а целите в постижения. В отговор на това мащабно развитие, компанията ни търси да назначи високо мотивиран кандидат на позиция "Регионален мениджър".

Описание на позицията: Търсим опитен Регионален мениджър, който да организира и контролира цялостната дейност в нашите обекти, в регион Запад. Позицията предполага поемане на отговорността за цялостния успех на офисите от поставянето на цели до гарантирането им, че те ще бъдат постигнати. Ефективният мениджър за нас е квалифициран в управлението на различни операции от разстояние. Има стратегическо мислене и е отличен лидер. Има видни способности в областта на финансите и операциите.

Отговорности:
• Развитие на активния портфейл и увеличаване на продажбите в поверения регион;
• Изпълнение на целите и задачите, определени за региона;
• Създаване, поддържане и разширяване на клиентската база;
• Определяне на целите за продажби и събиране на отделните офиси от региона;
• Набиране и обучение на персонала в региона;
• Разработване на стратегии за продажби и събиране с цел постигане на зададени таргети;
• Мониторинг на ефективността на екипа и мотивиране за постигане на целите;
• Мониторинг на маркетинговите дейности.

Изисквания:
• Висше образование;
• Професионален опит - минимум 2 години стаж на подобна позиция, като познанията
и опита в областта на продажбите на финансови услуги е предимство;
• Доказани умения в областта на директните продажби и развитието на директна мрежа;
• Предприемачески усет и ориентация към постигане на високи резултати;
• Много добра компютърна грамотност;
• Английски език се счита за предимство;
• Отлични комуникативни и организационни умения;
• Умения за ръководене на екип;
• Умение за работа в динамична среда с различен тип клиенти;
• Шофьорска книжка.

Ако това предложение представлява интерес за теб, моля изпрати своята автобиография като посочиш позицията, за която кандидатстваш.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Експертен персонал без ръководни функции, Висше управленско ниво,

Категория:

Финанси
Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Зографски манастир 15, вх Г, ет. 6

Дата:

08.04.2019

Организация:

Кеш Кредит

Детайли за организацията:

Повече информация за Кеш Кредит може да получите ТУК