Асистент счетоводител - гр. Дупница

Менпауър е световен лидер в областта на човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти, водеща международна компания,търсим позитивен и мотивиран кандидат за позицията:

Асистент счетоводител

Отговорности:

• Подпомагане на дейността в счетоводния отдел на компанията, както и подпомагане дейността на Финансовия директор;
• Работа със счетоводна програма
• Въвеждане на данни в електронна форма
• Изпълнение на други задачи в областта на счетоводството

Изисквания:

• Завършено в сферата на счетоводство, финанси, икономика или друго релевантно
• Английски език на работно ниво
• Компютърни умения
• Желание за учене и развитие

Компанията предлага:

• Възможност за старт в професионалното развитие в областта на счетоводството
• Фирмено обучение
• Възможност за развитие;
• Конкурентно възнаграждение
• Отлични условия на работа;

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Профил:
Финанси, Счетоводство,

Ние предлагаме

Категория:

Счетоводство и Одит
Финанси

Населено място:

Гр. Дупница

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

18.06.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК