Счетоводител

"Бистра Мицева" ЕООД е предприятие, специализирано в предоставянето на консултантски услуги в сферата на счетоводството, правото и бизнес развитието. Във връзка с реализацията на проект, търсим да назначим Счетоводител

Отговорности:
- Подреждане и осчетоводяване на първични и вторични счетоводни документи;
- Изготвяне на ДДС декларации;
- Въвеждане и обработка на документи, свързани с касови операции,плащания по банков път,разчети с подотчетни лица, клиенти и доставчици;
- Обработка на ТРЗ документи, изготвяне на ведомости за заплати и платежни за осигуровки;
- Изготвяне на справки, доклади, отчети, декларации съгласно българското законодателство;
- Изготвяне на периодични счетоводни справки;
- Изготвяне на Годишни Финансови Отчети;
- Попълване на Годишни Данъчни Декларации.

Изискване:
- Икономическо образование или опит в сферата на счетоводството; Образование в сферата на счетоводството ще се счита за предимство
- висока компютърна грамотност (Word, Excel, Internet), както и работа със счетоводни софтуери;
- умения за работа в екип;
- познаване на нормативната уредба в областта на счетоводното и данъчното законодателство;
- желание за усъвършенстване и бързо професионално израстване;

Ние Ви предлагаме:
- Възможност за професионално развитие;
- Работа в екип от професионалисти;
- Възможност за преминаване на обучения и повишаване на квалификацията;
- Възможност за дългосрочна заетост;
- Стандартно работно време от понеделник до петък: 09:00 - 18:00

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат третирани конфиденциално.

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Профил:
Икономика; Счетоводство

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Проект

Договор:
Трудов срочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Счетоводство и Одит
Финанси

Населено място:

Гр. Благоевград

Дата:

03.07.2018

Организация:

Бистра Мицева ЕООД

Повече информация за Бистра Мицева ЕООД може да получите ТУК