Оперативен счетоводител- София

Описание

ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ
Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За наш партньор, утвърдена транспортна компания, търсим мотивиран кадър за позицията:

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
Изготвяне и обработване на първични и вторични счетоводни документи;
Съставяне на счетоводни справки и отчети за вземанията и задълженията на контрагентите;
Следене и осчетоводяване на информация от входящи и изходящи парични потоци;
Осъществяване на контрол върху разчетите с клиенти, доставчици, банки и подотчетни лица;
Извършване на контрол върху въведените в счетоводно-складовата програма документи.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
Висше образование, специалност "Счетоводство и контрол";
Опит на сходна позиция минимум 1 година;
Много добро познаване на счетоводното и данъчното законодателство;
Отлична компютърна грамотност: MS Office;
Английски език на работно ниво;
Прецизност, поемане на отговорност и самостоятелност в работата.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
Мотивиращо възнаграждение; възможност за бонуси;
Отлични условия на труд;
Фирмено обучение;
Възможност за придобиване на нови знания и умения;
Личностно и професионално развитие;
Топ локация – в близост до метро.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

11.07.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК